יש לך   מוצרים בסל הקניות

ויברטור מול רוקט פוקט - ההבדלים

 
דף הבית >> מאמרים >> ויברטור מול רוקט פוקט - ההבדלים

מה בין אביזרי סקס - רוקט פוקט וויברטור?

החלטת לקנות לאשתך ליום הנישואים שלכם אביזר סקס כלשהו, אך אתה דיי חדש בנושא ואינך מבין את ההבדלים בין אביזרי סקס שונים? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. אביזרי סקס עיקריים לאישה הם ויברטור, רוקט פוקט או ביצי רטט. כדי לבצע את הבחירה הנכונה עלייך לעמוד על ההבדלים העיקריים ביניהם וזאת כדי להתאים לאשתך את האביזר הטוב ביותר עבורה.
ויברטור ארנב

אביזרי סקס - רוקט פוקט

רוקט פוקט הוא אביזר קטן יחסית אשר קל לקחת אותו איתך לכל מקום. מטרתו היא עינוג חיצוני של הדגדגן וזאת ללא צורך בחדירה. האישה המשתמשת ברוקט פוקט יכולה להגיע לאורגזמה רק באמצעות שימוש במכשיר הקטן. רוקט פוקט עובד על סוללות והוא לרוב יגיע בגדלים שונים ובמספר דרגות רטט וראשים שונה. אביזר זה נחשב לאחד מהזולים בשוק אביזרי סקס.

אביזרי סקס - ויברטור

הויברטור הוא אחד מאביזרי סקס לאישה הנפוץ ביותר. ההבדל בינו לבין רוקט פוקט הוא בהיותו מיועד לחדירה. ויברטור אף הוא עובד על סוללות ובעל אפשרות של רטט. קיימים לא מעט סוגי ויברטורים שונים אותם תמצאו באתר שלנו 'אורגזמה'. בוא עוד היום לבחור את הויברטור, שיהיה המתנה המושלמת עבור האישה שלך.

רוקט פוקט מתקדם


         חנות סקס                       קטגוריות מוצרים                       אבטחה ודיסקרטיות                       צור קשר                        מאמרים                    מפת האתר
קידום ושיווק באינטרנט - MarketPro