יש לך   מוצרים בסל הקניות

ויברטורים - צעצועי מין שימושיים

 
דף הבית >> מאמרים >> ויברטורים - צעצועי מין שימושיים

מהם צעצועי מין בשם ויברטורים?

הויברטור הוא אחד מבין צעצועי מין המוכרים ביותר. הויברטור הוא אחד מצעצועי מין הרוטטים והוא עשוי לרוב מזכוכית מיוחדת, פלסטיק או מגומי. ויברטור קשיח יותר יעניק הנאה מירבית יותר, אך הוא עלול להיות חזק מידי עבור חלקנו, שיעדיפו חומר רך יותר וחלש יותר בהשפעתו על אברינו האינטימיים. מטרת הויברטור לענג איזורים אינטימיים כמו - הנרתיק, הדגדגן, איזור החיץ או בכלל נקודת הג'י הנשית או הגברית (אשר ממוקמות במקומות שונים). כל ויברטור הוא למעשה סוג של צעצועי מין שנועדו לענג איזור אחר. ישנם גם כאלה שמענגים מספר איזורים בו זמנית.

 

כיצד בוחרים צעצועי מין – ויברטור?

בבואנו לבחור ויברטור חשוב שנדע מה בדיוק אנחנו מחפשים. עלינו להבין לאיזה שימוש מיועד הויברטור שהינו משתייך לקובצת צעצועי מין שמיועדים לחדירה. האם הוא מיועד לחדירה נשית או גברית? לנרתיק או אנאלית? או בכלל שניהם? קיימים לא מעט סוגי ויברטורים. יש כאלה שמגיעים לנקודת הג'י של הגבר או האישה, כאלה מסוגלים לחדור בו זמנים לפי הטבעת ולנרתיק, או כאלה שמענגים את הדגדגן בו זמנית. בבואנו לבחור את צעצועי המין בדמות ויברטור, מומלץ כי נשתמש בייעוץ שיש ל'אורגמה' להציע לנו לצורך בחירה מושלמת עבורנו!


         חנות סקס                       קטגוריות מוצרים                       אבטחה ודיסקרטיות                       צור קשר                        מאמרים                    מפת האתר
קידום ושיווק באינטרנט - MarketPro