יש לך   מוצרים בסל הקניות

אורגזמת האישה

 
דף הבית >> מאמרים >> אורגזמת האישה

נשים רבות תוהות לגבי הגעה לאורגזמה.
הזמן וההתנסות מראים כי חלק מהנשים לומדות לרמוז ולכוון, חלקן מתייאשות, חלקן מתאמצות ומנסות למצוא את הדרך הנכונה, ויש את אלו שבאות על סיפוקן ללא כל בעיה.

בכדי להגיע לאורגזמה ולסיפוק אמיתי, לא מספיק לרכוש את המיומנויות הבסיסיות. חשוב לייצר אוירה נינוחה, כך שבת הזוג תוכל לשכוח מצרות היומיום וממחשבות מטרידות ותיכנס לאוירה רומנטית ומרגיעה.

אז איך עושים את זה? פשוט מאוד.
שמים מוזיקה שאוהבים, מוודאים שאין מישהו/משהו שעלול להפריע באמצע, אפשר גם לשים בושם או קרם מרענן, כזה שידיף ריח טוב. תלבושת סקסית עשויה להיות חיונית, ואולי איזה אביזר מין שיעזור לקבל תפנית.
אנשי המדע יגידו כ אורגזמה נשית יש רק אחת, אך אם נשאל את אוכלוסיית הנשים, נבין כי אין סוף לסוגי האורגזמה ולדרכים אליה ניתן להגיע.

סוגים נפוצים של אורגזמה:

גירוי הדגדגן:

הדגדגן הוא אחד מאיברי המין הנשיים, ובניגוד לאיברי מין אחרים להם יש תפקידים נוספים, הדגדגן נועד למטרה ספציפית, אחת ומיוחדת והיא, לגרום עונג לאישה.
בדגדגן קימיים אלפי קצות עצבים (יותר מ-8,000 למי שתהה...). בעת גירוי הדגדגן, מתרחבים כלי הדם באיזור הנרתיק, וזה מה שגורם לאותה תחושה מענגת וחמימה.
כל אישה חווה את אורגזמת הדגדגן בעוצמה אחרת, באופן הייחודי לה, אל אותה תחושה מיוחלת, ניתן להגיע בדרכים שונות ומגוונות. ליטוף, נגיעה ואוננות הן הדרכים הנגישות ביותר, אך לאו-דווקא הגורמות לעונג הרב ביותר. (על דרכים נוספות נרחיב בהמשך). עזרה של בן הזוג עשויה לעזור בהחלט בכדי להגיע לחוויה המשותפת בגירוי המיני האחד של השנייה.

אורגזמה בעת חדירה:

כשמה כן היא.
בעת חדירת איבר המין הגברי לנרתיק האישה, מתרחשת מעין תחושת מלאות. הגברת תחושה נפלאה זו היא כמובן בעת חדירה עמוקה ביותר.
נסי להגיע לתנוחה האולטימטיבית, זו שתגרום לך לעונג הרב ביותר. משם המשיכי בעזרת תנועות האגן להגיע לנקודת הגירוי ומכאן כבר הדרך בטוחה...

כמובן שאם ניתן לשלב את שתי הדרכים מה טוב!
חדירה בעת גירוי הדגדגן הם השילוב המנצח, וברוב הפעמים שניהם יחד מביאים לסיפוק הרב ביותר ולאורגזמה עוצמתית עוד יותר.

בעידן המודרני והפתוח כיום, ניתן למצוא שלל אביזרי מין ( כמובן שניתן למצוא אותם בחנות סקס שלנו) מענגים הגורמים לריגוש ושעשוע עצמי. אותם אביזרים, הנקראים גם "צעצועי מין" מיועדים לאישה ואף לגבר. כל אחד יכול לבחור סוג, גודל וצבע, עם רטט או בלי, ולזה אין סוף ליצירתיות. כל אחד ואחת יכולים למצוא את הערך המוסף שבאביזרים אלו לחוויה האישית בעת הגירוי המיני.
 


         חנות סקס                       קטגוריות מוצרים                       אבטחה ודיסקרטיות                       צור קשר                        מאמרים                    מפת האתר
קידום ושיווק באינטרנט - MarketPro