יש לך   מוצרים בסל הקניות

3 אביזרי מין ללסביות שכדאי להכיר

 
דף הבית >> מאמרים >> 3 אביזרי מין ללסביות שכדאי להכיר

גם ללסביות כמו הסטרייטיות מגיע ליהנות מאביזרי מין שיענגו אותן ואת בת זוגתן. הלסביות מהוות כ-10% מהאוכלוסייה, והן נתח שוק שאין להתעלם ממנו ומצרכיו המיניים, וגם להן יש צרכים מיניים כמו כל סטרייטית. למרות שהן אוהבות לעשות את הסקס עם בת זוגתן, זה לא אומר שהן לא חובבות דילדו או ויברטור.  בכתבה זאת נביא 3 אביזרי מין ללסביות שיעשהו להן כיף ויענגו אותן לא פחות מאשר את הסטרייטיות.

סטראפ און
מדובר על דילדו או ויברטור עם בסיס רחב אשר מתחברים לרתמה, תחתון או מכנס אשר אותו לובשת הלסבית בבואה לחדור לבת זוגתה. הדילדו מגיע עם או בלי ביצים ובמגוון עיצובים שונים כולל עם או בלי חרוזים, הוא מעסה את הפות ומגיע עם תוספות לגירוי הדגדגן. הרתמה מגיעה כרתמה רוטטת עם גרסאות שונות, כאשר היא בסגנון החודרת והנחדרת. כמו כן ישנו את הסטראפ און לחדירה כפולה אשר מצוייד בדילדו נוסף קטן ודק לגירוי אנאלי. את הרתמה ניתן לכרוך סביב הירך או על המצח על מנת שיהיה נוח לחדור. בחלק מן הדילדואים ניתן למלא אותו בנוזל ולגמור על בת זוגתנו בעין וזאת עי"י לחיצה קלה על שק האשכים. עם הסטראפ און ניתן לחבוק בנקב החביב על הנחדרת ע"י ידית אליפטית, כך ששתיכן יכולות ליהנות יחדיו באקט ולחדור אחת לשניה.

טבעת רטט
את טבעת הרטט את מלבישה לבת זוגתך על הדגדגן וע"י חיכוך של שניכן, אתם מקבלות בו זמנית עיסוי על הדגדגנים מה שגורם לשניכם להתענג ממגוון אורגזמות חזקות ללא הספקה ולענג אחת את השנייה. הטבעת מותאמת למבנה הגוף, היא קטנה ועגולה ומתיישבת בול על הדגדגן של בת הזוג, ניתן לשלוט על המהירות שלה ע"י שלט או ידנית. כך שכל מה שנותר לך לבחור זה את סוג החומר של הטבעת סילקון,פלסטיק, מתכת ועוד ואת גודלה של הטבעת, צבעה וצורתה.
טבעת רטט

כדור מתנפח עם דילדו קטן
אם את רוצה לפנק את בת זוגתך את חייבת לרכוש לה את האביזר הבא. מדובר על כדור מתנפח אשר במרכזו דילדו קטן אשר מחובר לשלט עם כמה דרגות רטט. ברגע שבת זוגתך תשב על הדילדו ותפעיל את השלט שבידה, היא תחוש את החדירה של הדילדו בתוך הנרתיק שלה ממש כמו שאת חודרת אליה. כך שאם את לא נמצאת בבית ובת הזוג שלך נתקפת בחרמנות, היא פשוט מתיישבת על הדילדו ומפעילה את השלט על איזה דרגת רטט שהיא רוצה על מנת שתוכל לקבל כמה שיותר אורגזמות ולגמור. אביזר זה הוא אביזר מוביל מבין אביזרי המין ללסביות, הוא נועד על מנת שתוכלי לגמור ללא גם שבת הזוג שלך לא נמצאת בסביבה ומתחשק לך מין.
 
 
 

         חנות סקס                       קטגוריות מוצרים                       אבטחה ודיסקרטיות                       צור קשר                        מאמרים                    מפת האתר
קידום ושיווק באינטרנט - MarketPro