יש לך   מוצרים בסל הקניות

כל מה שיש לדעת על ויברטור

 
דף הבית >> מאמרים >> כל מה שיש לדעת על ויברטור
ויברטור הוא אחד מאביזרי המין הפופולרים ביותר. כיום יש בשוק סוגים שונים ומגוונים של ויברטורים. ואפשר בקלות ללכת לאיבוד ולקנות מוצר שלא מתאים למשתמש/ת. לכן במאמר זה מרוכזים הסברים על עיקרי סוגי הויברטורים והפונקציות שלהם. אצלנו בחנות סקס אורגזמה ניתן למצוא את כל סוגי הויברטורים. ברוב עמודי המוצרים ניתן לראות גם סרטון על המוצר ולהתרשם מאיך שהוא עובד וניראה. בנוסף, בכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 1-599-550-505 או בדף צור קשר.
 

ויברטור עם ארנב או מאלץ

אביזר מסוג זה מיועד בדר"כ לגירוי פנימי וחיצוני של הנרתיק. הגירוי הפנימי מתבצע על ידי חדירה. בדר"כ לחלק שמחדירים לתוך הנרתיק יש תכונות להגברת ההנאה מהחדירה. למשל לויברטור שמופיע בתמונה יש אופציית וייב. כלומר, בתוך החלק שחודר יש מנוע שמזיז חלקים היוצרים תחושה נעימה של "גל". כמו כן, ניתן לשנות את עוצמת ה"גל" לעוצמה הרצויה בעזרת הלחצנים בבסיס הויברטור. ישנם ויברטורים עם פנינים או חרוזים שבזמן החדירה מסתובבים המגבירים את הסיפוק מהחדירה.
לגירוי החיצוני של הנרתיק והדגדגן יש את ה"ארנב" או "מאלץ". בתוך ה"ארנב" יש מנוע שיוצר רטט ומזיז את אוזני הארנב שבאות במגע ומגרות את הדגדגן.
בנוסף, כיום ניתן למצוא ויברטור ארנב שמתארך. כלומר, החלק של החדירה עולה ויורד ובעצם מחזק את ההנאה מהחדירה. מוצר כזה לדוגמא: ויברטור מתארך עם מאלץ

ויברטור ריאליסטי

הכוונה לויברטור בצורה של איבר מין גברי. לאביזר זה בדר"כ יש רטט. הרטט מצויין להגברת הגירוי בעת החדירה. וגם, ניתן להשתמש ברטט בשביל גירוי חיצוני של הנרתיק והדגדגן. פשוט להפעיל את הרטט ולהצמיד את הויברטור לדפנות הנרתיק והדגדגן. אביזר זה מגיע בגדלים שונים, ומומלץ לשים לב שקונים את הגודל המתאים.

ויברטור לנק' הג'י

גירוי נק' הג'י מספק אורגזמה עוצמתית. הבעיה היחידה שקשה להגיע לנק'. המענה העיקרי לבעיה זו הוא ויברטור בעיצוב מיוחד. המאפיין העיקרי במוצר זה הוא הצורה שלו. ניתן לראות בתמונה שקצה הויברטור לא ישר אלא עם זוית. עיצוב זה נותן גישה הרבה יותר נוחה לנק' הג'י בתוך הנרתיק. ויברטור מסוג זה מגיע במגוון וריאציות: עם ארנב לגירוי חיצוני, רק עם רטט, עם פנינים ועוד.

ויברטור לחדירה כפולה

אביזר זה מיועד לחדירה בו זמנית לנרתיק ולפי הטבעת (חדירה אנאלית). גירוי בחדירה אנאלית אצל האישה נוצר על ידי חיכוך הדופן החיצוני של הנרתיק. גירוי זה בשילוב של חדירה רגילה יכול להעצים את הסיפוק המיני של האישה. מומלץ להשתמש בחומר סיכה, ולתת דגש לגודל הויברטור בפעמים הראשונות, ולהתחיל מגדלים קטנים יותר כדי להתרגל לחדירה זו וכדי שלא יכאב. אחרת חוויה זו עלולה להיות לא נעימה. ישנם ויברטורים המשמשים רק לחדירה אנאלית, וגברים ונשים כאחד יכולים להנות מהם. אצל הגבר ישנה נק' ג'י בתוך פי הטבעת וחדירה אנאלית יכולה לגרום לגירוי חזק מאוד. ישנם ויברטורים המעוצבים במיוחד כדי לתת גירוי לנק' הג'י אצל הגבר.
              ויברטור כפול

         חנות סקס                       קטגוריות מוצרים                       אבטחה ודיסקרטיות                       צור קשר                        מאמרים                    מפת האתר
קידום ושיווק באינטרנט - MarketPro