יש לך   מוצרים בסל הקניות

ספריי השהייה לסקס ארוך ומהנה

 
דף הבית >> מאמרים >> ספריי השהייה לסקס ארוך ומהנה

ספריי השהייה לסקס ארוך ומהנה

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בקרב הגברים, הינה שפיכה מוקדמת. זו עובדה ידועה, שסקס טוב, תורם המון בחיי הזוגיות ולא סתם סקסולוגים ופסיכולוגים, יעידו, כי 80% מזוגיות טובה, מושתת על סקס טוב.

גם גברים צעירים עד לגיל 45, סובלים מבעיה זו. בחלק מהמקרים, מדובר על בעיה פסיכולוגית וחלק אחר, נובע מבעיות פיזיולוגיות. אל נואש! כי היום עם הקדמה והטכנולוגיה, תוכלו למצוא ספריי השהייה לסקס ארוך ומהנה. כך שתוכלו לספק את בת הזוג והיא לא תהיה מתוסכלת.
על פי הסטטיסטיקה, 1 מתוך 3 גברים, יסבול מבעיה זו. לבטח תשאלו את עצמכם, אם יש זמן מוגדר להגדרה של שפיכה מהירה, אז התשובה היא שבהחלט כן,  זמן השפיכה הממוצע, יארך בין 2-10 דקות מזמן החדירה ואילו שפיכה מהירה נמדדת בפחות מדקה או אפילו לפני החדירה עצמה.

 צעצועי מיטה- בשבילו ובשבילה

ספריי השהייהלפעמים חוסר קיום יחסים למשך זמן ארוך,  אם בגלל נידה, בגלל שהייה מחוץ לבית ללא בת הזוג עשוי לגרום לשפיכה מהירה ואין צורך בשימוש עם ספריי השהיה לסקס ארוך ומהנה. במשך כמה ימים, הכל יחזור לקדמותו ובן הזוג יתפקד טוב מהבחינה המינית.
צעצועי מיטה, ניתן למצוא בחדרי השינה של הרבה זוגות, אם ויברטורים בכל הגדלים והסוגים, שמני סיכה לסקס מגרה, חרוזים אנאליים, בובות מין ועוד הרבה מוצרים שונים שיעשירו את חיי המין של זוגות רבים. תמיד כדאי להחדיר לחיי המין, משב רוח רענן ושובב ולהפתיע את בן או בת הזוג בצעצוע שיהיה פרטנר חדש במיטה.

רק שלא ייגמר מהר...

במקרים מסוימים, רגישות באבר מינו של הגבר, עשויה לגרום לשפיכה מוקדמת, גם בעיות ביחסי בני הזוג, עשויה לערער את ביטחונו של הגבר ומפה לשפיכה מוקדמת, הדרך היא קצרה.

בחנויות סקס, או צעצועי מבוגרים, יש מבחר רב של ספריי, קרם להשהיה ועוד מוצרים, שיעצרו את השפיכה. חשוב להראות פתיחות למוכרים ולדבר אתם פתוח על הבעיה.

המוכר, יסביר כל מוצר למה הוא גורם ועם מה מומלץ להשתמש בכדי להאריך את זמן הסקס. יש לברר ממה עשויים החומרים השונים שמשהים את השפיכה המוקדמת, כך שאם אתם אלרגיים לחומרים מסוימים, תוכלו לדעת ממה להיזהר.

אם כבר ביקרתם רופאים והבעיה לא נפתרה, חנות סקס, עשויה לגרום לכם את שינוי המיוחל ואתם, תתחילו לתפקד כמו נמרים במיטה. יש להישמע להוראות המוכר כמו המימון, הוראות שימוש ולהקפיד עליהן, כך שהספריי או המשחה, אכן יסייעו לכם לסקס מוצלח.

         חנות סקס                       קטגוריות מוצרים                       אבטחה ודיסקרטיות                       צור קשר                        מאמרים                    מפת האתר
קידום ושיווק באינטרנט - MarketPro