יש לך   מוצרים בסל הקניות

אביזרי מין שישדרגו להם את הסקס האנאלי

 
דף הבית >> מאמרים >> אביזרי מין שישדרגו להם את הסקס האנאלי
ישנם לא מעט אנשים שהעדפות המיניות שלהם מתמקדות במין אנאלי. על מנת להעצים את תחושת האורגזמה במין אנאלי, תוכלו למצוא מגוון צעצועים אנאליים אשר נועדו במטרה אחת לגרות את קצות העצבים של פי הטבעת שלכם על מנת שתעצים את האורגזמה שלכם. אביזרי המין האנאליים נצרכים ע"י סטרייטים ולא רק הומואים, ולכן ניתן ליהנות מהם וכן להכניס שינויים וגיוון לחיי הסקס שלכם. אז על מנת לעשות לכם סדר באביזרי המין האנאליים להלן כמה אביזרי מין אנאליים מובילים:

חרוזים אנאליים
החרוזים האנאליים מגיעים בגדלים שונים קטנים או גדולים,  או בשילוב של קטנים וגדולים יחדיו. החרוזים מוסיפים להעצמת האורגזמה ולחוויה המינית, הם מוכנסים לאט לאט אצל כל אחד מבני הזוג, החרוזים מגיעים עם חוט ארוך, שהם מוחדרים לאזור הישבן ניתן למשוך את החרוזים לאט לאט ואז נוצרת הנאה מוגברת ואינטנסיבית של שני הצדדים. חשוב לפני שמחדירים את החרוזים לשים הרבה חומר סיכה, ושמגיעים לשיא למשוך אותם בעדינות, על מנת שלא ישרטו או יבצעו את בן או בת הזוג.

חומרי סיכה אנאליים
עוד אביזר חובה אצל כל סוג אשר מקיים יחסי מין הוא חומרי סיכה אנאליים. מדובר על חומר על בסיס מים או סיליקון אשר משמנים את המקום, על מנת שנוכל להחדיר בקלות כל אביזר מין שאנו רוצים ללא כאב מיותר. חומרי הסיכה מחליקים את הויברטור או החרוזים האנאליים, ממש בדומה לרטיבות אשר מתרחשת במהלך המין.

ויברטור אנאלי
עוד מוצר חובה לכל זוג הוא ויברטור אנאלי. מדובר על ויברטור דק ולא מאיים אשר חודר לפי הטבעת ונועד לגרות את קצות העצבים של האזור כולו. הויברטור מגיע בצורות וגדלים שונים וכולל בתוכו כמה דרגות של רטט. האורגזמות המתקבלות מויברטור זה הם חזקות ביותר, מאחר והם מגרים ישירות את נקודת הג'י אשר נמצאת בטוסיק.

פלאגים אנאליים
הפלאגים האנאליים בנויים בצורת פרמידה כאשר הקצה דק במיוחד ביחס לחלק המרכזי בפלאג. הפלאגים מדמים צורה של איבר מין גברי, הם מותאמים ביחס לגופנו ויוצרים תחושה של מלאות, השימוש בו נעשה לפני החדירה וכן במהלך האורגזמה יש לשלוף אוו החוצה מאזור הטוסיק, פלאג זה מגביר ומוסיף עד מאוד לתחושת האורגזמה. הפלאגים מגיעים בצורות וגדלים שונים וניתן להשתמש איתם בנוסף לויברטור הרגיל. אם אתם מתחילים רצוי שתלכו על פלאג שעשוי מסיליקון מאחר שהוא רך ונעים למגע ולא יגרום לצריבות ותחושת אי נעימות, מעבר לכן זה יעזור לכם להתנסות גם בזמני משחק ארוכים. רצוי לפני שמשתמשים בפלאג האנאלי לשים עליו נוזל סיכה על בסיס מים.
 

         חנות סקס                       קטגוריות מוצרים                       אבטחה ודיסקרטיות                       צור קשר                        מאמרים                    מפת האתר
קידום ושיווק באינטרנט - MarketPro