יש לך   מוצרים בסל הקניות

סקס אנאלי ואביזרי מין אנאלים

 
דף הבית >> מאמרים >> סקס אנאלי ואביזרי מין אנאלים

 נתחיל בהסבר הכי בסיסי שסקס אנאלי הוא חדירה דרך פי הטבעת. פי הטבעת רגיש מאוד ויש עליו הרבה עצבים, כלומר כבר מגע עדין יכול להיות מעורר ונעים להפליא. ניתן להשתמש באביזרי מין לאו דוקא לחדירה אלא גם למגע עדין. למשל אביזר מין ביצת רטט יכול לתת גירוי חיצוני מצויין, כמו רוקט פוקט. מומלץ להשתמש בחומרי סיכה כדי להקל על החדירה וכדי למנוע כאב.

אצל נשים בעת חדירה אנאלית נוצר גירוי על הדופן הפנימי של הנרתיק ובעיקר מכאן נובעת תחושת הגירוי המיני. בפעמים הראשונות של החדירה ניתן להשתמש באביזרי מין כמו: חרוזים אנאלים, פלאג אנאלי וכו' כדי להתחיל את החדירה עם משהו דק. אביזרי מין יכולים להיות מצויינים גם מעבר לפעם הראשונה. ישנם אביזרי מין אנאלים עם רטט ופונקציות נוספות שמגבירות את ההנאה האנאלית. אצל גברים ישנה נקודת ג'י שניתן להגיעה אליה בחדירה אנאלית ומכאן הגירוי המיני אצל הגברים. גברים מסויימים יכולים אפילו לגמור רק מחדירה אנאלית. ישנם אביזרי מין אנאלים המעוצבים בצורה המיודעת לגירוי נקודת הג'י אצל הגבר.

חדירה אנאלית לגבר אינה מיועדת לזוגות חד מיניים בלבד, כיום אצל הרבה זוגות הטרוסקסואלים, בעזרת אביזרי מין כמו סטרפ און ואביזרי מין אנאלים, גם הגבר נהנה מחדירה אנאלית. אצלנו בחנות סקס אורגזמה אנו מספקים מגוון רחב של אביזרי מין אנאלים לגברים ולנשים, ובנוסף מגוון רחב של חומרי סיכה כדי להקל על החדירה האנאלית.


         חנות סקס                       קטגוריות מוצרים                       אבטחה ודיסקרטיות                       צור קשר                        מאמרים                    מפת האתר
קידום ושיווק באינטרנט - MarketPro